Kategorie

Newsletter

Štítky

v

AKTUALITY

PODPORUJEME ZÁCHRANNOU STANICI LARY V HOVORČOVICÍCH

Vodoměrné šachty k obetonování

Počet produktů: 4

Vodoměrné šachty kruhové k obetonování

Vodoměrné šachty kruhové k obetonování

Použití

Používá se pro osazení vodoměru a propojovacích armatur pod úrovní terénu

Vodoměrná šachta je vyrobená z polypropylenu a je vodotěsná. Válcovitý korpus vodoměrné šachty je PP deska vytlačovaná o síle 6 mm. Šachta je uvnitř standardně vybavena stupadly pro snadný sestup a výstup..Vstupní šachta 600/200mm je opatřena plastovým poklopem. Víko je navrženo jako nepochozí. K víku se dá na přání zákazníka dodat i příprava na zámek. Šachta je vyztužena proti deformacím z dlouhodobého působení pasivního zemního tlaku pasy a žebry. Výrobek splňuje základní požadavky dle nařízení vlády c.163/02 sb.
Na přání zhotovíme vodoměrnou šachtu dle  požadovaných rozměrů.

Výrobce zajišťuje vodotěsnost šachty podle CSN 750905.

Více

Podkategorie

 • Vodoměrné šachty kruhové k obetonování

  Vodoměrná šachta k obetonování je vyrobena z polypropylenu a je vodotěsná.Šachta je uvnitř standardně vybavena stupadly pro snadný sestup a výstup.Vstupní šachta 600/200 mm.

  Šachta vodoměrná má plastové víko zelené barvy, je navrženo jako nepochozí. K víku se dá na přání zákazníka dodat i příprava na zámek.Šachta je vyztužena proti deformacím z dlouhodobého působení pasivního zemního tlaku pasy a žebry.

 • Vodoměrné šachty hranaté k obetonování

  Vodoměrná šachta je svařená z PP desek o sile 8-10mm a je vodotěsná. Šachta je uvnitř standardně opatřena stupadly[ z PP] pro snadný sestup a výstup. Vstupní šachta rozměrech prům. 600 mm a standardní výšce 200mm je opatřena plastovým poklopem. Vnější stěny šachty jsou opatřeny svislými žebry pro vyztužení konstrukce a pro možnost umístění armovacího drátu 8mm a umožňuje tak lepší propojenost šachty s obetonováním. VŠ je pochůzná a je určena k obetonování. Výrobce zajišťuje vodotěsnost šachty podle CSN 750905. Výrobek splňuje základní požadavky dIe nařízeni vlády c.163/02 sb. Na přání zhotovíme vodoměrnou šachtu dIe Vašich požadovaných rozměrů.

  Osazení vodoměrné šachty

  Do vykopané jámy na dně s podkladním betonem o síle cca 100mm (nebo zhutněný štěrkopísek). Betonová deska by měla šachtu přesahovat alespoň o 100mm. Konstrukce šachty by měla být obetonovaná o síle 70 - 120mm - dIe podmínek umístění, doporučujeme konzultovat s projektantem dané stavby. Průchodkami (obvykle DN 32 – 63mm) se protáhne potrubí a provede se jejich utěsnění ( ty mohou být umístěny dle přání zákazníka) Obetonování (suší směsí) provádíme za stalého napouštění nádrže vodou - ochrana proti deformaci šachty tlakem betonu. V pojezdovém pásmu sílu a druh zakrytí stropu šachty určí projektant dané stavby. Zvláštní opatrnost při manipulaci s výrobkem při teplotě pod + 5°C.